DMA REHOTEC 9/7210 Nástavec na WC 10 cm s fixací z lékárny Benu.cz

0
68

DMA REHOTEC 9/7210 Nástavec na WC 10 cm s fixací od výrobce DMA Praha je k dostání za cenu 924 Kč. Přejít do obchodu.

Nástavce na WC jsou součástí řady kompenzačních pomůcek, určených pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopnosti mobility.Své využití nachází zejména tam, kde pacient vzhledem ke svému zdravotnímu stavu není schopen použít standardní mísu WC. Zvýšením standardní mísy usnadňuje pacientům běžné úkony osobní hygieny a zároveň eliminuje možné riziko při těchto úkonech, výrazným způsobem usnadňují manipulaci s pacientem a zvyšují jeho soběstačnost.  Nástavce mají univerzální použití a pasují na většinu běžných toaletních mís. Doporučujeme doplnit madlem nebo podpěrou pro pohodlnější vstávání.Výška: 10 cmNosnost: 180 kgPlastový nástavecBez poklopuVýhody: obecný 3° sklon sedátka odpovídá přirozené poloze pánve oblý horní profil odpovídá anatomickému tvaru velká dosedací plocha vepředu i vzadu díky zvláštnímu profilu Balení obsahuje 1 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si DMA REHOTEC 9/7210 Nástavec na WC 10 cm s fixací výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here