DLAHA PRO FIXACI PRSTŮ RUKY TYP A HANDICAP 3 VELIKOSTI DLE DÉLKY – A1 (56MM), A2 (86MM), A3 ( z lékárny Benu.cz

0
79

DLAHA PRO FIXACI PRSTŮ RUKY TYP A HANDICAP 3 VELIKOSTI DLE DÉLKY – A1 (56MM), A2 (86MM), A3 ( od výrobce Handicap Trade je k dostání za cenu 201 Kč. Přejít do obchodu.

Dlaha pro fixaci prstů typu A Handicap je určena k současné imobilizaci proximálního i distálního interfalangeálního kloubu jednoho prstu ruky s možností individuálního nastavení fixačního postavení v jednotlivých kloubech. Dlaha se používá při ošetření poranění v oblasti prvního až třetího článku prstů ruky (při citlivých řezných poraněních, zhmožděninách, poranění či snesení nehtu, při rupturách natahovačů prstů, distorsi kloubů a ve všech případech kdy je třeba zklidnit poranění části prstu). Lze jí také použít při sportu jako fixaci prstu se současným krytím proti úderům. Velikost dlahy se volí posle velikosti prstů, lokalizace poranění a potřeby fixace. Dlaha se skládá ze dvou částí:vlastní dlahavýstelkaTento typ dlahy A3 měří 96 mm na délku a 21 mm na šířku. Hmotnost dlahy A3 je 10 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si DLAHA PRO FIXACI PRSTŮ RUKY TYP A HANDICAP 3 VELIKOSTI DLE DÉLKY – A1 (56MM), A2 (86MM), A3 ( výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here