DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh Kids 250ml z lékárny Benu.cz

0
41

DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh Kids 250ml od výrobce Reckitt Benckiser je k dostání za cenu 389 Kč. Přejít do obchodu.

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla Kids Dobrodruh vás pomáhá chránit před bakteriemi. Naučit děti zdravým hygienickým návykům může být náročné? To určitě dobře znáte. Rodiče zkoušejí každý trik, aby to šlo hladce, protože vědí, že tyto návyky jsou zásadní pro to, aby jejich děti vyrostly ochráněné a zdravé. Značka Dettol zbavila rodiče i děti stresu způsobeného hygienou. Řada Dettol Kids dělá z mytí rukou zábavu! Podporujte efektivnější a častější mytí rukou díky bezdotykovému systému. Senzor automaticky dávkuje tekuté mýdlo. Bakterie s tímto automatickým dávkovačem mýdla nikdy nepřicházejí do kontaktu, což podporuje zdravý domov. Mýdla Dettol – jemné na kůži, drsné k mikrobům. Dermatologicky testováno. Pro děti od 3 let.Součástí sady je: 1 bezdotykový dávkovač mýdla, 1 tekuté mýdlo Dettol Dobrodruh – náplň do bezdotykového dávkovače, 2 baterie AA, 2 stránky nálepek pro děti.Objem: 250 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si DETTOL Bezdotykový dávkovač mýdla Dobrodruh Kids 250ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here