Dejte sbohem líčení obočí a řas díky laminaci

0
492

Toužíte po oslnivě krásném pohledu pokaždé, když se na sebe podíváte do zrcadla, i bez nutnosti se neustále malovat? V takovém případě vám jistě osloví poměrně jednoduchá, ale přesto velmi efektivní metoda v podobě laminace obočí a řas. Jak to funguje a pro koho je tato technika vhodná? Více informací najdete přímo v tomto článku.

Žádné dokreslování a fixování obočí každý den

Jak funguje laminace? V první řadě jde o zpevnění obočí, takže drží na svém místě víceméně za jakékoli situace. To v praxi znamená i to, že není nutné žádné další líčení. Profesionální laminace obočí se totiž postará o skvěle upravené obočí, které drží na svém místě. Není nutná žádná další speciální péče a laminace vydrží minimálně jeden měsíc, ale v některých případech i o něco déle.

A pro koho je laminace obočí určená? Především pro ženy, které se nechtějí každý den zatěžovat malováním svého obočí. Jde o techniku vhodnou především pro všechny s řídkým a méně výrazným obočím, protože díky laminaci získá obočí ten správný tvar a výraznost. Laminace obočí kurz ukazuje kosmetičkám také to, jak vhodně doplnit případná chybějící místa obočí tak, aby výsledek vypadal přirozeně sjednoceně.

Laminace řas pro uhrančivý pohled

Druhou technikou je takzvaná trvalá na řasy. Opět jde o laminaci, kdy je hlavním účelem zpevnění a optické zvětšení jednotlivých řas. Profesionální natáčení řas vydrží zhruba jeden měsíc a je vhodné pro zvýraznění podhledu i bez nutnosti používat řasenku. Na druhou stranu je i tehdy možné doplnit laminaci řas aplikací řasenky pro skutečně maximálně výrazný a uhrančivý pohled. Laminování totiž pomůže s optickým prodloužením, které však vydrží i po odlíčení, což je velká výhoda pro všechny ženy, které se nechtějí každý den trápit s nanášením řasenky.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here