DEFUMOXAN 1,5 mg tablety 100 z lékárny Benu.cz

0
90

DEFUMOXAN 1,5 mg tablety 100 od výrobce Aflofarm je k dostání za cenu 859 Kč. Přejít do obchodu.

Defumoxan je volně prodejný léčivý přípravek k odvykání kouření a snížení chuti na nikotin u kuřáků a závislých na nikotinu. Defumoxan neobsahuje nikotin a doba trvání léčby je 25 dní. Jedno balení přípravku Defumoxan (100 tablet) postačuje ke kompletní léčebné kúře. Cílem léčby Defumoxanem je trvalé ukončení používání výrobků obsahujících nikotin. Léčivou látkou je rostlinný alkaloid cytisin, který má podobnou chemickou strukturu jako nikotin. Jeho působení je podobné nikotinu, ale obecně slabší. Umožňuje pozvolné snížení závislosti na nikotinu tím, že zmírňuje abstinenční příznaky. Klinické studie a předchozí zkušenosti s užíváním přípravku Defumoxan obsahujícího cytisin naznačují dobrou snášenlivost této látky.Balení obsahuje 100 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si DEFUMOXAN 1,5 mg tablety 100 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here