Dávkovač na léky ANABOX 7 dní modrý z lékárny Benu.cz

0
84

Dávkovač na léky ANABOX 7 dní modrý od výrobce Anmed GmbH je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

Dávkovač na léky ANABOX 7 dní je rozdělen na 5 přihrádek (ráno, v poledne, večer, v noci a potřeba) a 7 dní.
Výstupky na krabičce denního dávkovače na léky Anabox umožňují snadnou manipulaci a zakulacený tvar snadné vybírání léků a lepší využití objemu. Tento tvar umožňuje rovněž podstatně účinnější údržbu vlastní krabičky na léky.
Postavíte-li dávkovač šikmo (všechny přihrádky přehlédnete jedním pohledem), snadno získáte přehled: tabletku jste užili nebo zapomněli.
Podle statistických dat se většina léků podává ráno, proto je ranní přihrádka větší, než ty ostatní. K dispozici je také jedna přihrádka navíc pro případ potřeby. Celkový objem dávkovače je v porovnání se srovnatelnými výrobky na léky větší.
Systém dvou barev: Bezpečné rozdělení pro 2-členné domácnosti.
Snadné vyjímání léků a opětovné plnění umožňuje vhodný tvar dávkovače Anabox. Držíte-li krabičku opačně, denní dávkovač nevypadne. Nemůže se vzpříčit! V zásobníku dávkovače je vzduch a tyto se snadno posunují. Otvor je dostatečně velký pro snadné vysunutí dávkovače na přední straně.
Jedinečná konstrukce mechanismu víčka umožňuje snadné plnění a vyjímání léků (víčko denního dávkovače lze sejmout), což ušetří mnoho času v podmínkách profesionálně poskytovaných služeb (zdravotní sestry, domovy pro seniory, pečovatelské služby). Možnost stohovat, což je důležité především v objektech, kde je poskytována profesionální péče.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Dávkovač na léky ANABOX 7 dní modrý výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here