Dailee Slip Premium MAXI PLUS inkontinenční kalhotky XXL, 30 ks z lékárny Benu.cz

0
60

Dailee Slip Premium MAXI PLUS inkontinenční kalhotky XXL, 30 ks od výrobce Drylock Technologies je k dostání za cenu 679 Kč. Přejít do obchodu.

Jednorázové pleny pro dospělé Dailee Slip Premium jsou zdravotnický prostředek, určený k zachycování moči a stolice. Převážně jsou určeny k řešení potíží s inkontinencí. Poskytují dokonalou přiléhavost, maximální pohodlí a dlouhodobý pocit sucha. Určeny pro střední až těžký stupeň inkontinence s jednoduchým systémem fixačních pásků a s ochrannými bariérami.Diskrétní spolehlivé plenkové kalhotky DAILEE Slip Premium jsou viditelně pohodlné a vysoce účinné díky použité technologii DRYLOCK. Dermatologicky testované, prodyšné a jemné kalhotky s praktickým ukazatelem vlhkosti se lehce přizpůsobí vašemu tělu díky elastickým bočním dílům s lepítky. Dají se svléknout a zase navléknout, aniž by se musely odepínat. Veškeré pachy jsou pod kontrolou a vy se můžete cítit sebevědomě a v bezpečí i v noci. Všechny výrobky DAILEE mají dokonalou dvojitou ochranu před únikem moči, která zaručuje maximální pohodlí a jistotu.Pro střední až těžký stupeň inkontinence.Na bocích elastické fixační pásky.Technologie DRYLOCK.Velikost: XXLRozměry: 130-190 cmBalení obsahuje 30 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Dailee Slip Premium MAXI PLUS inkontinenční kalhotky XXL, 30 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here