CUTIMED SORBACT GEL 7,5XCMX15CM ANTIMIKROBIÁLNÍ KRYTÍ SORBACT S HYDROG z lékárny Benu.cz

0
67

CUTIMED SORBACT GEL 7,5XCMX15CM ANTIMIKROBIÁLNÍ KRYTÍ SORBACT S HYDROG od výrobce Essity Czech Republic je k dostání za cenu 1389 Kč. Přejít do obchodu.

Gelové krytí Cutimed® Sorbact® je sterilní antibakteriální a antimykotické krytí potažené gelem. Toto krytí je registrováno jako zdravotnický prostředek.Krytí sestává z kontaktní vrstvy Sorbact® (zelené barvy) s gelem na bázi vody, který obsahuje karbomer a propylenglykol (10 %). Gelové krytí Cutimed® Sorbact® zvlhčuje, hydratuje prostředí rány a podporuje autolytické odstraňování nekrotického materiálu z rány.Cutimed Sorbact s hydrogelem je určen k odstraňování baktérií, mikroorganismů z kontaminovaných, infikovaných ran.Cutimed® Sorbact® váže mikroorganismy, jako je např. Staphylococcus aureus (včetně MRSA), Streptococcus species, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa a Candida albicans, což bylo prokázáno in vitro. Tyto organismy se z rány odstraní s každou výměnou krytí.Gelové krytí Cutimed® Sorbact® je určeno k ošetření čistých, kontaminovaných, kolonizovaných i infikovaných ran s nulovým až malým množstvím exsudátu, jako jsou traumatické rány, popáleniny, dutinové rány, píštěle, tlakové vředy, diabetické vředy na nohou a bércové vředy.Mechanismus účinku krycího materiálu je založen na fyzikálním principu hydrofobní interakce. Hydrofobní (vodoodpudivé) částice se ve vlhkém prostřední přirozeně shlukují. Mikroorganismy, které by mohly negativně ovlivňovat proces hojení rány, mají hydrofobní vlastnosti a na krycí materiál Cutimed Sorbact se nezvratně vážou. Jako příklad takových mikroorganismů lze uvést grampozitivní baktérie jako Staphylococcus aureus, MRSA a Streptococcus sp. a gramnegativní kmeny jako E. coli a Pseudomonas aeruginosa. Na tento krycí materiál se vážou i houby jako Candida albicans. Balení obsahuje 10 kusů gelového krytí o rozměru 7,5cm x 15 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si CUTIMED SORBACT GEL 7,5XCMX15CM ANTIMIKROBIÁLNÍ KRYTÍ SORBACT S HYDROG výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here