Crescina Transdermic péče na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů (stupeň 500) ženy, 20×3,5ml z lékárny Benu.cz

0
27

Crescina Transdermic péče na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů (stupeň 500) ženy, 20×3,5ml od výrobce Labo International Srl je k dostání za cenu 3809 Kč. Přejít do obchodu.

Crescina Transdermic je dermokosmetický přípravek na lokální použití, který podporuje fyziologický růst vlasů. Přípravek je vyvinutý speciálně pro ženy. Doporučeno v případech řídnutí z fyziologických – nikoli patologických – příčin. Nepůsobí na zcela atrofované vlasové folikuly. Vhodné pro střední fáze řídnutí vlasů a pokročilé vypadávání vlasů.Účinné látky:CysteinLyzinGlykoproteinTransdermální technologiePatentovaná transdermální technologie (švýcarský patent CH 711 466) umožňuje aktivním složkám Re-Growth, HFSC a Booster Complexu proniknout vlasovým systémem nejen transfolikulární cestou (přes otvory folikulů), ale také transdermálně (ex vivo test s Franzovými buňkami) skrz vrstvy pokožky hlavy (epidermis a dermis). Díky jejich nízké molekulové hmotnosti a díky přítomností 3 složek podporujících průnik je usnadněna penetrace a působení funkčních aktivních složek (dle výsledků testů).Obsah jedné ampulky je 3,5 ml. Balení obsahuje celkem 20 ampulek – 10 ampulek přípravku Crescina Re-Growth HFSC a 10 ampulek přípravku Crescina Anti-Hair Loss HFSC.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Crescina Transdermic péče na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů (stupeň 500) ženy, 20×3,5ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here