Compliflora KIDS želatinoví medvídci od 3let 60ks z lékárny Benu.cz

0
74

Compliflora KIDS želatinoví medvídci od 3let 60ks od výrobce Pamex Pharmaceuticals je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

Compliflora KIDS želatinoví medvídci jsou doplněk stravy s obsahem bakterií mléčného kvašení Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium infantis. Kromě toho nabízí i komplex vitaminů B3, B5 a B6. Inovativní forma probiotik nabízí příjemnou ovocnou chuť, bez cukru a umělých barviv. Vhodné pro děti od 3 let a dospělé.Pyridoxin (Vitamin B6) přispívá k normální funkci imunitního systému a normální činnosti nervové soustavy.Kyselina pantothenová (Vitamin B5) napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální mentální činnosti.Niacin (Vitamin B3) podporuje normální činnost nervové soustavy a normální psychickou činnost. Niacin také přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky.Balení obsahuje 60 želatinových medvídků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Compliflora KIDS želatinoví medvídci od 3let 60ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here