Canesbalance vaginální kuličky 7ks z lékárny Benu.cz

0
50

Canesbalance vaginální kuličky 7ks od výrobce Rolf Kullgreen je k dostání za cenu 319 Kč. Přejít do obchodu.

Vaginální kuličky Canesbalance na léčbu příznaků bakteriální vaginózy. Účinná úleva od nepříjemných příznaků. Obnovuje rovnováhu vaginálního pH. Zmírňuje zápach a výtok.Canesbalance kuličky obnovují rovnováhu pH, poskytují trojí benefit, účinně zmírňuje nepříjemný zápach a neobvyklý výtok, brání růstu škodlivých bakterií a podporuje příznivě působící bakterie (lactobacillus) v obnovení přirozeného prostředí.Canesbalance obsahuje kyselinu mléčnou, která obnovuje normální pH v pochvě, a proto účinně neutralizují nepříjemný zápach. Vaginální kuličky obsahují také glykogen, který slouží jako zdroj živin pro bakterie mléčného kvašení a podporuje tím jejich zdravý růst. Díky normálnímu pH a dostatku živin přirozeně působící bakterie mléčného kvašení rostou a množí se a obnovuje se tak rovnováha poševní mikroflóry. V důsledku toho je účinně potlačen neobvyklý výtok, nepříjemný zápach a diskomfort.Balení obsahuje 7 jednorázových hygienicky zabalených anatomicky tvarovaných vaginálních kuliček.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Canesbalance vaginální kuličky 7ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here