Bodi-Tek ABTR5 z lékárny Benu.cz

0
80

Bodi-Tek ABTR5 od výrobce BORGY je k dostání za cenu 909 Kč. Přejít do obchodu.

Sada inovativního svalového elektrostimulátoru Bodi-Tek ABTR5 je samolepicí přístroj EMS pro trénink svalů a jejich relaxaci. Díky použité technologii EMS může být aplikace prováděna na přesně stanoveném místě. Elektrická svalová stimulace (EMS) je rozšířenou a všeobecně uznávanou metodou a používá se již mnoho let ve sportovní a rehabilitační medicíně. V oblasti sportu a fitness se EMS kromě jiného používá jako doplněk běžného posilování svalstva pro zvýšení kapacity svalových skupin a přizpůsobení tělesných proporcí požadovaným estetickým výsledkům.Použití EMS se ubírá dvěma směry. Jedním je vyvolání cíleného posilování svalstva (aktivační použití) a druhým uvolňující, zotavující účinek (relaxační použití).K aktivačnímu použití patří:trénink svalstva pro zvýšení vytrvalostního výkonu a/nebotrénink svalstva na podporu posilování určitých svalů nebo svalových skupin pro dosažení požadovaných změn tělesných proporcíK relaxačnímu použití patří:svalová relaxace pro uvolnění svalového napětípomoc při známkách svalové únavyurychlení regenerace svalů po velkém svalovém výkonu (např. po maratonu)Specifikace:Svalový elektrostimulátor na břichoTvaruje, zpevňuje, zvyšuje sílu svalůCvičící program na 23 minut15 intenzit8 vodivých gelových podložekPro muže i ženyEMS25 Hz1x CR2032 (součástí balení)Dokumenty: Návod k použití

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bodi-Tek ABTR5 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here