Bloom Robbins LOVE is in the HAIR – vitamíny na vlasy s biotinem gumídci 60ks z lékárny Benu.cz

0
97

Bloom Robbins LOVE is in the HAIR – vitamíny na vlasy s biotinem gumídci 60ks od výrobce Bloom Cosmetics je k dostání za cenu 699 Kč. Přejít do obchodu.

Jednorožci s obrovskou silou. Tvým vlasům dodají lesk, objem a přispívají k jejich růstu*. Tyto doplňky stravy jsou bez přidaných barviv a umělých sladidel.Doplněk stravy LOVE IS IN THE HAIR na vlasy ve formě gumových bonbonů s 11 vitamíny a 4 minerálními látkami. Jeho složení je přizpůsobeno tak, aby účinně bojovalo proti všem nepřátelům tvých vlasů.Chutná gumídková forma. Podpora optimálního růstu vlasů*Výživa pokožky hlavy*Dodává lesk a sílu vlasům*Přírodní barviva a dochucovadla.Bez umělých barviv a sladidel.100 % veganské.Filozofie značky Bloom Robbins – hlavním cílem je podporovat ženy ve všech oblastech jejich rozvoje. Aby se cítily sebevědomé a krásné, ať jsou si vědomé toho, že mohou dokázat opravdu cokoliv. Právě proto přináší prémiové doplňky stravy bez kompromisů.*Doplněk stravy obsahuje Selen, Zinek a Biotin, které přispívají k udržení normálního stavu vlasů.Balení obsahuje 60 gumídků.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bloom Robbins LOVE is in the HAIR – vitamíny na vlasy s biotinem gumídci 60ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here