Biotrue oční kapky 10ml z lékárny Benu.cz

0
85

Biotrue oční kapky 10ml od výrobce Bausch & Lomb je k dostání za cenu 239 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka. Kapky jsou dodávány ve více dávkové lahvičce bez konzervantů. Přípravek lze používat 6 měsíců po otevření.Biotrue kapky je přípravek první volby, který přináší okamžitou úlevu a zvlhčení pro suché oči. Přirozeně osvěžuje a zklidňuje suché oči a mírní příznaky unavených, podrážděných či slzících očí. Přípravek Biotrue oční kapky je velmi dobře snášen, díky tomu, že neobsahuje konzervační látky. Přípravek Biotrue oční kapky je vhodný k vlhčení a opakovanému zvlhčování měkkých a tvrdých kontaktních čoček, znatelně zpříjemňuje jejich nošení během celého dne.Přípravek Biotrue oční kapky je navržen tak, aby zůstal na povrchu oka a poskytl intenzivní zvlhčení pro okamžitou, dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka. Je to ideální přípravek pro každého, kdo trpí symptomy, jako jsou:unavené očinamáhané očipocit cizího tělesa v okupocit pálení nadměrné slzení očíPřípravek Biotrue oční kapky je ideální přípravek pro okamžitou pomoc. Obsahuje přirozenou zvlhčovací složku, kyselinu hyaluronovou (ve formě hyaluronátu sodného), která se nachází ve strukturách zdravého lidského oka a v přirozeném slzném filmu.Balení obsahuje 10 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Biotrue oční kapky 10ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here