BioTech One-A-Day multivitamin tbl.100 z lékárny Benu.cz

0
60

BioTech One-A-Day multivitamin tbl.100 od výrobce BioTech je k dostání za cenu 239 Kč. Přejít do obchodu.

BioTech One-A-Day je doplněk stravy ve formě tablet. Je to kompletní multivitamínová formula. Obsahuje důležité vitamíny a minerální látky, které se navzájem doplňují při vstupu do organismu. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí.Mangan přispívá k normálnímu stavu kostí.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.Balení obsahuje 100 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BioTech One-A-Day multivitamin tbl.100 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here