Bioline Products Enterosgel perorální suspenze v sáčcích 150 g z lékárny Benu.cz

0
61

Bioline Products Enterosgel perorální suspenze v sáčcích 150 g od výrobce Bioline Products je k dostání za cenu 509 Kč. Přejít do obchodu.

ENTEROSGEL® detoxikační přípravek je perorální suspenze indikovaná pro: symptomatickou léčbu akutních průjmových onemocnění, syndrom dráždivého tračníku s průjmem (IBS-D).ENTEROSGEL® je perorální střevní adsorbent (enterosorbent) na bázi organického minerálu s adsorpční schopností vůči některým toxickým a škodlivým látkám ve střevě, které fyzicky váže na svůj povrch, a snižuje tak četnost vyprazdňování stolice a trvání průjmu. Odchází z těla se stolicí a tím odstraňuje adsorbované toxiny a  škodlivé látky.  ENTEROSGEL® zmírňuje průjem, bolesti břicha, nadýmání a nutkání k vyprázdnění u pacientů s IBS-D. Mohou jej užívat dospělí, děti od narození, těhotné a kojící ženy.Zdravotnický prostředek.Balení obsahuje 10 sáčků po 15 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bioline Products Enterosgel perorální suspenze v sáčcích 150 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here