Bioderma ABCDerm Péri-oral 40ml z lékárny Benu.cz

0
57

Bioderma ABCDerm Péri-oral 40ml od výrobce NAOS je k dostání za cenu 349 Kč. Přejít do obchodu.

Bioderma ABCDerm Péri-oral je skvělým pomocníkem pro zklidnění rtů a pokožky okolo úst. Při kontaktu úst se slinami, dudlíkem či nějakou hračkou vzniká podráždění pokožky v okolí úst. ABCDerm Péri-oral díky unikátnímu patentu Amylpriv™ bojuje se zčervenalou svědivou pokožkou. Navíc zabraňuje riziku infekce. Pomáhá též proti vnějším vlivům jako je vítr či chladné počasí, které oslabují pokožku. Může být používán již od narození (vyjma předčasně narozených dětí). Doporučujeme i jako ochranný krém na bradavky pro kojící maminky.Benefity:- Zklidňuje- Chrání- Obnovuje- Velmi dobrá snášenlivostOkamžité výsledky:Pokožka je okamžitě zklidněná: 97 %.Dlouhodobé výsledky:Pokožka je zklidněná: 97 %.Produkt snižuje podráždění pokožky: 97 %.Pokožka je chráněná před vnějším podrážděním: 100 %.Obnovená pokožka: 97 %.*Testováno pediatry na 31 dobrovolnících s podrážděnou pokožkou kolem úst ve věku od 3 do 35 měsíců po dobu 21 dnů.Co se děje ve vaší pokožce?Kojenecká pokožka má specifické vlastnosti, kvůli kterým je citlivá. Vyvíjí se v prvních týdnech a měsících a vyžaduje speciální péči, aby se mohla adaptovat na prostředí.JAK FUNGUJE ABCDerm Péri-oral?Produkt je vyvinutý v souladu s dermatologickými závazky ABCDerm, které respektují jemnou pokožku kojenců a malých dětí. Speciálně vyvinutý tak, aby zklidnil, vyčistil a ochránil podrážděnou pokožku kolem úst. Patent Amylpriv Patent™ inhibuje alfa amylázu, a tak brání tvorbě vyrážek a podráždění. Enoxolon, Panthenol, Beta-Sitosterol a Allantoin zklidňují podráždění a zmírňují vyrážky. Kombinace mědi a zinku má antibakteriální a čistící účinky.Balení obsahuje 40 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bioderma ABCDerm Péri-oral 40ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here