Bi-Oil Gel pro suchou kůži 100ml z lékárny Benu.cz

0
56

Bi-Oil Gel pro suchou kůži 100ml od výrobce MARK DISTRI je k dostání za cenu 289 Kč. Přejít do obchodu.

Bi-Oil Gel pro suchou kůži představuje nový způsob ošetření suché kůže. Tradiční produkty na suchou kůži – krémy, tělová mléka a másla jsou vyráběny především z vody. Většina této vody se při kontaktu s kůží jednoduše vypaří, což při aplikaci vyvolává pocit ochlazení. Bi-Oil Gel pro suchou kůži je vyroben z oleje, což při nanesení vyvolává pocit tepla. Obsahuje minimální množství vody – pouze 3%, což je dostatečné množství pro rozpuštění zvlhčovadel. Ta na sebe vážou vodu z okolí a ve vnějších vrstvách kůže. Pokud ale máte suchou pokožku, ochranná olejová vrstva na jejím povrchu nepracuje tak, jak by měla, a dochází k úniku vlhkosti. A právě tomu olejová složka v Gelu pro suchou kůži zabraňuje. Olejová složka je tvořena nejen olejem Bi-Oil, ale také bambuckým máslem a dalšími oleji. Gel tedy pokožku hydratuje a zároveň zabraňuje dalšímu úniku vlhkosti z kůže.Bi-Oil Gel pro suchou kůži:vhodný i pro citlivou pokožkunekomedogenní bez přidané parfemaceBalení obsahuje 100 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Bi-Oil Gel pro suchou kůži 100ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here