BAMBO NATURE PANTS 6 KALHOTKY ABSORPČNÍ NAVLÉKACÍ DĚTSKÉ, 15+ KG, 18 KS z lékárny Benu.cz

0
51

BAMBO NATURE PANTS 6 KALHOTKY ABSORPČNÍ NAVLÉKACÍ DĚTSKÉ, 15+ KG, 18 KS od výrobce UNTRACO je k dostání za cenu 209 Kč. Přejít do obchodu.

Nová řada Bambo Nature Pants – natahovací plenkové kalhotky tréninkové pro děvčátka i chlapce, s prodyšným povrchem. Tyto speciální tréninkové kalhotky jsou skvělým pomocníkem v době, kdy se dítě učí chodit na nočník. Jsou ve velikosti 6 (XXL), pro děti vážící 15 kg a více kg.Vlastnosti a výhody nové řady plenkových kalhotek Bambo:Vnější povrch zajišťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečí.Savé jádro se superabsorbantem mění okamžitě tekutinu na gel.Prodyšný a měkký povrch – pro maximální ochranu dětské pokožky.Odpružené bočnice a měkké okraje zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu a umožňují dítěti volnost pohybu.Dermatologicky testováno.Nasazují se jako kalhotky, přitom mají veškeré vlastnosti shodné s plenkou.Fungují jako opravdové spodní prádlo a dítě si je může samo nasadit a sundat.Prodyšná vnější strana těchto kalhotek propouští čerstvý vzduch a dětská pokožka tak zůstává přirozeně suchá a zdravá.Tréninkové kalhotky použijte jako běžné plenky, po použití na bocích roztrhněte.K zabalení plenky používejte lepítko na zadní straně plenkových kalhotek.Indikátor pH a vlhkosti.O kvalitě plenkových kalhotek Bambo Nature dostatečně vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN, Asthma Allergy Nordic certifikace, štítek FSC či symbol I’m green zaručující použití obnovitelných materiálů při výrobě samotných výrobků i jejich obalů. Pro jejich obdržení musí výrobce splnit řadu přísných omezení – např. zákaz používání chlóru, optických zjasňovačů nebo jiných organických bělidel, parfémů nebo jakýchkoliv alergenů při výrobě atd.Balení obsahuje 18 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si BAMBO NATURE PANTS 6 KALHOTKY ABSORPČNÍ NAVLÉKACÍ DĚTSKÉ, 15+ KG, 18 KS výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here