AVENT Šidítko Ultra Air Zvířátko 6 – 18m, chlapec 2 ks z lékárny Benu.cz

0
30

AVENT Šidítko Ultra Air Zvířátko 6 – 18m, chlapec 2 ks od výrobce ags 92 je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

AVENT Šidítko Ultra Air je navrženo tak, aby umožňovalo maximální proudění vzduchu a citlivá pokožka dítěte mohla dýchat. Je to díky mimořádně velkým ventilačním otvorům. Kotouč šidítka je lehký a má zaoblené okraje, které zajistí pohodlí dítěte. Silikonový sosák s povrchovou úpravou tohoto šidítka děťátko konejší a uklidňuje. Zároveň má stlačitelný sosák symetrický tvar, který bere ohled na růst dásní, zubů a zubního patra. Umožňuje pokožce dítěte dýchat. Vhodné od 6 do 18 měsíců. Ortodontické a bez obsahu BPA.Se sterilizačním přenosným pouzdrem můžete sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a na cestách ho hygienicky ukládat. Obrázek je pouze ilustrační. Balení obsahuje 2 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si AVENT Šidítko Ultra Air Zvířátko 6 – 18m, chlapec 2 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here