AVENE XeraCalm Relipidační balzám 400ml z lékárny Benu.cz

0
85

AVENE XeraCalm Relipidační balzám 400ml od výrobce Pierre Fabre je k dostání za cenu 619 Kč. Přejít do obchodu.

AVENE XeraCalm A.D Relipidační balzám vyživuje velmi suchou kůži a zklidňuje pocity svědění. Balzám je vhodný pro všechny typy suché kůže u kojenců, dětí a dospělých. Vhodný je zejména pro pleť se sklonem k atopii, pro kůži trpící podrážděním, začervenáním a svěděním způsobeným suchou kůží.Díky patentované aktivní látce přírodního původu I-modulia®, získané z unikátní termální vody Avène, přímo cílí proti svědění a dosahuje velmi rychlého nástupu účinku. Působí nejen při atopické dermatitidě, ale i při svědění, které doprovází např. ichtyózu, psoriázu, suchost pokožky u starších osob i svědění kůže onkologických pacientů v důsledku náročné léčby.  Celkové vymizení svědění po 5 dnech*. Účinnost potvrzena klinickou studií na téměř 6000 pacientech v 33 zemích. **Termální voda Avène má prokázaný zklidňující, zjemňující účinek a působí proti podráždění. Je základní aktivní látkou celé značky Eau Thermale Avène. I-modulia získaná z Aqua dolomiae, unikátní mikrobioty této termální vody, je první postbiotická aktivní látka s přímým účinkem proti svědění. Atopická dermatitida je onemocnění provázené významnou suchostí a křehkostí pokožky, které chybí lipidy a má narušenou ochrannou kožní bariéru. Relipidační balzám Xeracalm A.D dodává pokožce chybějící lipidy. Cer-omega komplex obsahuje lipidy podobné kožním lipidům, intenzivně vyživuje pokožku a obnovuje kožní bariéru. Emolienční péče (aplikace balzámu) je doporučená každý den, a to i v případě, kdy máte onemocnění pod kontrolou, protože zmírňuje projevy atopické dermatitidy a při správné péči je možné oddálit jednotlivé fáze vzplanutí. 0 % konzervačních látek, unikátní technologie sterilní kosmetikaSterilní výrobní postup, sterilní balení produktu a patentovaný hermeticky uzavřený ochranný obal bez přístupu vzduchu umožňují minimalistické složení zcela bez konzervačních látek (pouze přísady nezbytné pro kůži) a zabraňují kontaminaci produktu po celou dobu jeho používání.Xeracalm A.D nese logo Emolient PLUS, přípravek doporučovaný Evropským dermatologických forem při léčbě atopické dermatitidy. *** Respektuje kožní mikrobiom a je vhodný i pro kojence.  BenefityCelkové vymizení svědění již po 5 dnech*Vyživuje a obnovuje funkci kožní bariéry0 % konzervačních látekPouze složky nezbytné pro pokožkuUdržuje rovnováhu kožního mikrobiomuProkázaná účinnost – 13 klinických studiíKojenci, děti, dospělíKlinické studie  *Průměrný čas vymizení svědění  ** Rozsáhlá mezinárodní observační studie, 5910 pacientů, 33 zemí. Aplikace Relipidačního balzámu nebo krému Xeracalm A.D 2x denně po dobu 7 dní, samostatně nebo v kombinaci s topickou či systémovou léčbou.  ***„Složení s aktivními a pomocnými látkami k povrchové aplikaci“. Uznáno Evropským dermatologickým fórem – Pokyny pro léčbu atopického ekzému (atopické dermatitidy), 2018 Textura Příjemný výživný balzám, který se snadno roztírá a okamžitě splyne s pletí. Nezanechává mastný film. Bez parfemace. 0 % konzervačních látek.  Balení obsahuje 400 ml balzámu.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si AVENE XeraCalm Relipidační balzám 400ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here