Attitude 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty SPF30 pro citlivou a atopickou pokožku 30 g z lékárny Benu.cz

0
50

Attitude 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty SPF30 pro citlivou a atopickou pokožku 30 g od výrobce Bio Spectra je k dostání za cenu 389 Kč. Přejít do obchodu.

Hypoalergenní, 100% přírodní, minerální opalovací tyčinka na obličej, rty SPF 30 pro nejbezpečnější a nejpraktičtější péči při pobytu na slunci pro celou rodinu. Díky praktickému způsobu aplikace tyčinkou se není třeba krému dotýkat. Vaše ruce tak zůstanou čisté a krému se při aplikaci méně vypotřebuje. Je speciálně vyvinut pro přecitlivělou a atopickou pokožku – s obsahem zklidňujícího ovsa v koloidní podobě. Oves je celosvětově uznáván dermatology a odborníky jako složka, která nejen dokonale zklidňuje iritovanou pokožku, ale zároveň chránící přirozenou kožní bariéru.Krém vytvoří lehkou bariéru na pokožce, která účinně chrání před UVA i UVB zářením. Pokožka je tak chráněna před negativními vlivy slunečního záření, a to bez kontaktu se škodlivými látkami či chemikáliemi, které opalovací krémy často obsahují. Nezanechává bílý film.Je ideální pro obličej, rty a jakékoliv další místa na těle, které je třeba chránit před slunečním zářením. Skvělé do kabelky.Díky obsaženému kokosovému oleji a bambuckému máslu hydratuje pokožku.Ingredience jsou pouze minerálního a rostlinného původu. Bez vůně.Má navíc kompletně bezplastový obal.Veganské složení – bez živočišných složek, netestované na zvířatech. Pro výrobu použity 100% obnovitelné zdroje energie.Aktivní látkou je oxid zinečnatý bez nanočástic. „Bez nanočástic“ znamená, že molekuly nejsou tak malé, aby prostoupily do krevního řečiště. Oxid zinečnatý je lepší než oxid titaničitý, který se často v minerálních krémech používá – oxid titaničitý je většinou s nanočásticemi a zároveň nechrání plně před UVA i UVB zařením.Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Dále má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. Balení obsahuje 30 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Attitude 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty SPF30 pro citlivou a atopickou pokožku 30 g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here