Atrauman AG 10 x 20 cm 10 ks z lékárny Benu.cz

0
80

Atrauman AG 10 x 20 cm 10 ks od výrobce HARTMANN-RICO je k dostání za cenu 2039 Kč. Přejít do obchodu.

Nepřilnavé bariérové krytí s obsahem stříbra pro atraumatickou léčbu ran je zdravotnický prostředek. Atrauman® Ag je nepřilnavá kontaktní vrstva na rány vhodná k léčbě chronických ran, jako jsou bércové vředy, diabetické vředy na nohou a dekubity. Krytí je také možné použít k ošetření akutních popálenin až do 2. stupně. Je zvláště vhodné pro infikované rány, hluboké rány (v kombinaci se sekundárním krytím), všechny typy povrchových ran a jako ochrana před infekcí a průnikem choroboplodných zárodků do rány. Atrauman Ag je třeba kombinovat s vhodným sekundárním krytím (savým, supersavým nebo pěnovým krytím, popřípadě gázou – například Zetuvit Plus) v souladu s návodem k použití.Hlavní výhodyBariérové krytí se stříbrem.Tenký a lehký materiál, který lze jednoduše stříhat.Zajišťuje těsný kontakt s celou spodinou rány.Podporuje klidný proces hojení.Preventivně zamezuje maceraci tím, že chrání a pečuje o pokožku v okolí rány.Umožňuje bezbolestnou výměnu krytí minimální adhezí k ráně.Může být kombinován se všemi typy absorpčního krytí.Také lze kombinovat se systémem Vivano® pro podtlakovou terapii ran.Šetří čas díky jednoduché manipulaci.Balení obsahuje 10 ks krytí o velikosti 10 x 20 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Atrauman AG 10 x 20 cm 10 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here