Ataxxa pro psy nad 25kg spot-on 1x4ml z lékárny Benu.cz

0
74

Ataxxa pro psy nad 25kg spot-on 1x4ml od výrobce KRKA je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

Ataxxa pro psy nad 25 kg spot-on je veterinární léčivý přípravek vhodný pro léčbu a prevenci infestace blechami. Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů.Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD).Indikace:Léčba a prevence infestace blechami. Blechy na psech jsou usmrceny během jednoho dne po podání. Jednorázové podání chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Veterinární léčivý přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí.Účinnost proti infestaci klíšťaty. Veterinární léčivý přípravek má persistentní akaricidní účinnost proti infestaci klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus po dobu 4 týdnů, Dermacentor reticulatus po dobu 3 týdnů) Repelentní účinnost (zabraňující sání) proti klíšťatům, komárům a muškám. Snížení rizika infekce Leishmania infantum přenosem flebotomyBalení obsahuje jednu pipetu o obsahu 4 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Ataxxa pro psy nad 25kg spot-on 1x4ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here