Astrid SUN opalovací mléko rodinné OF50+ 250ml z lékárny Benu.cz

0
43

Astrid SUN opalovací mléko rodinné OF50+ 250ml od výrobce Sarantis Czech Republic je k dostání za cenu 369 Kč. Přejít do obchodu.

ASTRID SUN Rodinné mléko na opalování OF 50+ s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Je vhodný pro děti od 3 let. Praktické rodinné balení 250 ml.Mléko obohacené o provitamin D a bisabolol bylo speciálně vyvinuto pro ochranu citlivé pokožky. Složení bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí. *Test in vitro na IRA a HEVL. Dermatologicky a klinicky testováno.Benefity:OF 50+ – velmi vysoká ochranainovativní sluneční technologie – širokospektrální fotostabilní ochrana před UVA/UVB/IR/VLpro celou rodinupro citlivou pokožku (obličeje a těla)pečující složení (provitamin D a bisabolol)vysoce voděodolnéBalení obsahuje 250 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Astrid SUN opalovací mléko rodinné OF50+ 250ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here