Astina GREEN kvarteto s kurkumou tbl.180 z lékárny Benu.cz

0
55

Astina GREEN kvarteto s kurkumou tbl.180 od výrobce Astina Pharm je k dostání za cenu 269 Kč. Přejít do obchodu.

BIO Produkt Astina GREEN KVARTETO obsahuje Chlorellu, Spirulinu, mladý zelený ječmen a pšenici.Jeho složení a účinek umocňuje kurkuma, rovněž superpotravina, která odlišným mechanismem působení podporuje játra, kosti a klouby, nervový, imunitní a dýchací systém.Zelené super rostliny obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů a esenciálních aminokyselin. Svůj jídelníček si tak doplníte o důležité živiny v jejich přirozené podobě.Podpoříte tak odolnost organismu, úpravu střevní mikroflóry, trávení i detoxikaci. Doplníte energii na každodenní shon. POPULÁRNÍ ZELENÉ KVARTETO Chlorella navazuje na sebe škodlivé látky, čímž přispívá k detoxikaci organismu. Podporuje vitalitu a energii, imunitní systém, zajišťuje mikrobiologickou rovnováhu ve střevech. Sladkovodní řasa Spirulina působí antioxidačně, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, podporuje imunitu a zlepšuje trávení. Mladý zelený ječmen se sklízí v nedozrálé podobě, protože v této fázi růstu je vynikajícím přírodnímzdrojem vitamínů ze skupiny B, vitamínu C, E, K, draslíku, vápníku, mědi, železa, fosforu či hořčíku,vlákniny, chlorofylu, beta-karotenu, 17 z 20 základních aminokyselin. Nedozrálá zelená pšenice je známá jako „odkyselovač“ organizmu, podobně jako mladý zelenýječmen obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků.Balení obsahuje 180 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Astina GREEN kvarteto s kurkumou tbl.180 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here