Arcwave Pow Stroker blue z lékárny Benu.cz

0
74

Arcwave Pow Stroker blue od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 1839 Kč. Přejít do obchodu.

Arcwave Pow je prémiový nevibrační masturbátor s možností přirozeného sání, s texturovaným silikonovým návlekem CleanTech a dvojitým vstupem. Silikon se během používání příjemně utahuje, zatímco ventil pro uvolnění tlaku vzduchu vytváří intenzivní sání.Masturbační návlek je ukrytý v plastovém tubusu. Tubus se dá otevřít a použít z obou stran. Uvnitř návleku jsou stimulační výstupky pro silnější dráždění. Každá strana má u vstupu jiné výstupky. Masturbátor nabízí i možnost sání, díky ventilu. Víčko s ventilem se dá umístit na obě strany.Uvolňovací ventil tlaku vzduchu stahuje silikonový návlek a vytváří ovladatelný, přirozený pocit sání bez baterií. Přiložením prstu na ventil pro uvolnění tlaku vzduchu během používání můžete regulovat intenzitu sání přesně podle svých představ.100% voděodolný (IPX7)Pow má speciálně tvarovaná víčka navržená tak, aby chránila hračku, když se nepoužívá, a zároveň umožnila lepší ventilaci pro rychlé a hygienické sušení.Špičkový silikon CleanTech od Arcwave je super hladký, hygienický a odolný, ale je také velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Materiál má vynikající povrchovou úpravu a zároveň je odolný a připravený pro další použití. Balení obsahuje 1 ks Arcwave Pow.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Arcwave Pow Stroker blue výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here