APLIKÁTOR INZULÍNU NOVOPEN 4 GREY-COPACK PRO APLIKACI INZULÍNU V NÁPLNÍCH PENFILL 3ML z lékárny Benu.cz

0
72

APLIKÁTOR INZULÍNU NOVOPEN 4 GREY-COPACK PRO APLIKACI INZULÍNU V NÁPLNÍCH PENFILL 3ML od výrobce Alliance Healthcare je k dostání za cenu 975 Kč. Přejít do obchodu.

Aplikátor inzulinu NovoPen 4 je k dispozici v šedé barvě s jednorázovými jehlami NovoFine. Inzulínové pero NovoPen bylo zkonstruováno tak, aby poskytlo maximálně jednoduchou a bezbolestnou aplikaci inzulínu.Toto inzulínové pero může být prospěšné zejména těm, kteří v současnosti užívají inzulin za pomoci lahviček a injekční stříkačky. Dále pro ty, kteří si míchají svůj inzulin sami a mohli by mít prospěch z přechodu na předem připravenou inzulinovou směs. A také pro ty, kteří přecházejí od orálních diabetických léků k inzulinu, nebo začínají s inzulinem jako součást léčby.Pero má moderní vzhled a vejde se diskrétně do kapsy či peněženky, což umožňuje lidem s diabetem vzít si svoji inzulínovou dávku kdekoli bez nutnosti použít komplikované vybavení.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si APLIKÁTOR INZULÍNU NOVOPEN 4 GREY-COPACK PRO APLIKACI INZULÍNU V NÁPLNÍCH PENFILL 3ML výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here