Anální pomůcky pro skvělý sex každé ženy

0
127

Většina z nás pokud se zamyslí nad análními pomůckami, anebo o nich slyší, si je spojuje s pánskou částí populace. Ano, pánové je používají tak nějak automaticky, zejména pokud jde o partnery gaye. A s tímto máme anální dilda, anální kolíky, anální locky a mnohé jiné spojeny. Napadlo vás už, že si s nimi mohou náramně užít i dámy? Mnohé tak činí, jsou spokojeny, a proto zkoušejí nové a nové modely.

Začátek s klystýrem

Spousta žen si nedovede představit sex ve skvělé formě, co se týče hygieny. Proto není vůbec od věci provést si nejdříve klystýr. Nic na tom není a s troškou praxe to jde jedna dvě.

Anální sex si budete užívat bezstarostně i s pomocí anální sprchy. Kupříkladu model Rebel Anal Shower Black anální sprcha má otvory na bocích, čímž dojde k dokonalému výplachu intimních partií. Balónek na vodu má objem 250 ml a je na dotek velmi příjemný. Práce s anální sprchou je jednoduchá, stačí zmáčknout balónek a voda proucí ven otvory z 12 cm dlouhé špičky. Pomůcku lze využívat nejen jako erotickou pomůcku, ale i zdravotně pro posílení svalů v okolí pochvy, močové trubice, konečníku a pánevního dna. Stačí zadržovat vodu v pochvě a svaly budou sílit.

Užijte si anální sex

Podíváme-li se anální pomůcky pro ženy, k nejprodávanějším patří lubrikační gel Lona Anální.

Druhým v pořadí je Boss Series Jewellery Silver Plug ROSE, což je stříbrný anální kolík s drahokamem. Jde o krásnou anální pomůcku díky třpytivému kamenu v růžové barvě. Penetrační délka je 5 cm, celková pak 7 cm a průměr je 2,7 cm. Tato velikost vyhovuje spíše začátečníkům, zaujme díky krásnému designu, skvěle se udržuje čistý. Pro zavedení je možné použít jakýkoli lubrikační gel. Špička je kulatá a tělo oválné pro snadné a příjemné zavádění.

Oblíbené je i Jolly Buttcock, což je nevibrační dildo s přísavkou a varlaty. Díky přísavce si jej umístíte, kde chcete a můžete si směle užívat.

Bohatá nabídka i pro ty nejnáročnější

Zaujmout ba vás mohl i anální kolík s ocáskem, který je velmi heboučký a k pomazlení. Nažhavit, ať už jde o anální sex nováčků či zkušených, umí anální kuličky či anální vibrátory. Obojího je nepřeberné množství, co se týče tvarů i barev nebo použitých materiálů. Záleží jen na vašem vkusu.

Vyzkoušejte anální pomůcky a objevte možnosti, jak zažít okamžiky slasti a uspokojení. Určitě nebudete litovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here