AloeVeraLife 3x1000ml + LIPO vitamin C 15 sáčků z lékárny Benu.cz

0
55

AloeVeraLife 3x1000ml + LIPO vitamin C 15 sáčků od výrobce Pharma Activ Czech je k dostání za cenu 539 Kč. Přejít do obchodu.

Sada obsahuje 3 ks AloeVeraLife 1000 ml a 15 sáčků Lipozomálního prášku s vitamínem C. AloeVeraLife je doplněk stravy. Šťáva z aloe obsahuje více než 200 aktivních látek, jako např.: polysacharid acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzymy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Ceníte si přírodních, tradičních a ověřených způsobů péče o zdraví? Proto je AloeVeraLife Natura výrobkem pro vás. Jedná se o 99,7% šťávu z aloe, která pomáhá správnému trávení, podporuje obranyschopnost organismu a zdravý vzhled pokožky, kterou vyživuje zevnitř. Šťáva z aloe (99,7% obj.) Výjimečná, nejvyšší kvalita. Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP. 200 aktivních látek.Šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu – uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.Charakteristika chutě a konzistence AloeVeraLife: produkt má vodovou konzistenci, barvy čiré až lehce žluté, chuť je charakteristicky kyselá, jelikož produkt je stabilizován kyselinou citrónovou.Lipozomální prášek s vitamínem C, 15 sáčků á 5 g je doplněk stravy ve formě prášku, který se snadno rozpouští ve vodě. Toto je populární formulace kvůli snadnému použití, protože jsou dodávány jako předem odměřené sáčky. Lipozomální vitamin C přispívá k normální činnosti imunitního systému, nervového systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy.Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je díky své tekuté formě velmi dobře vstřebatelný. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Podporuje vstřebávání železa.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si AloeVeraLife 3x1000ml + LIPO vitamin C 15 sáčků výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here