Alfaparf Semi di Lino Volumizing Mousse kondicionér 200ml z lékárny Benu.cz

0
68

Alfaparf Semi di Lino Volumizing Mousse kondicionér 200ml od výrobce Revolution Hair je k dostání za cenu 429 Kč. Přejít do obchodu.

Volumizing Mousse Conditioner je objemový kondicionér. Jemný kondicionér pro snadné rozčesávání, který vlas hydratuje. Vlasy získávají větší objem a vlasové vlákno je posíleno.Volume – řada pro objem (nejen) jemných vlasů. Ošetřující řada specificky vyvinutá na dodání objemu jemným vlasům, jejich hydrataci a zabránění vlhkosti a atmosférickým vlivům, aby narušovali jejich přirozenou krásu.Aktivní složky:Climate-proof – zabezpečuje optimální stupeň hydratace a ochranu před klimatickými změnami, souvisejícími s vlhkostí a teplotou. Systém vyvinutý na prevenci před výkyvy počasí, které nepříznivě ovlivňují stav vlasů.Volume Boost Complex – pomáhá restrukturalizovat vlasové vlákno zevnitř, získávají tenké vlasy větší objem a zvětšují jejich průměr bez ztráty lehkosti a jemnosti. Trvalejší objem.Vegan formulation – neobsahují složky živočíšného původu a ani jejich odvozené přísady.Balení obsahuje 200 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Alfaparf Semi di Lino Volumizing Mousse kondicionér 200ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here