Alfaparf Semi Di Lino Smooth Holiday kit z lékárny Benu.cz

0
78

Alfaparf Semi Di Lino Smooth Holiday kit od výrobce Revolution Hair je k dostání za cenu 709 Kč. Přejít do obchodu.

Smooth pěstící řada vytvořená na kontrolu nepoddajných a špatně upravitelných vlasů. Vlasy hydratuje, uhlazuje vlákna a zabraňuje krepatosti způsobenou vlhkostí a atmosferickými vlivy a navrací jim jejich přirozenou krásu. Vlasy jsou uhlazené, jemné a zářící. Dárkový set pro uhlazení vlasu obsahuje: Uhlazující šampon – pro neposlušné vlasy, jemně myje, vyrovnává vlasové vlákno k získání hladkého účesu bez krepatosti. Určen pro časté mytí, pokud nutno i každodenně. Uhlazující maska – pro neposlušné vlasy. Intenzivní ošetření, které zlepšuje rozčesávání, urovnává vlasy, odstraňuje krepatost, zanechá vlasy jemné a hydratované. Uhlazující olej – pro neposlušné vlasy. Chrání před teplem a vlhkostí, vlasy udržuje hladké bez krepatění. Termo-ochrana až do 230°. Aktivní složky: Frizz Defeat Protein – rostlinná aktivní složka s filmotvorným účinkem, která chrání a opravuje krepaté vlasy a zanechá je jemné a uhlazené. Climate-Proof – která udržuje optimální hladinu hydratace vlasu a chrání ho před různými klimatickými vlivy jako jsou vlhkost a teplota. Hlavní výhody: Vegan složení – bez složek a derivátů živočišného původu. Bio zdroj parfemace – ovocno-květinová vůně je přírodního původu a je získávána z obnovitelných zdrojů. 98% méně krepatosti po prvním použití (test byl prováděn na vlasech ošetřených Smoothing Low Shampoo + Mask + Cream + Oil v porovnání s vlasy ošetřenými pouze šamponem). 72h jemné, hladké vlasy (test byl prováděn na vlasech ošetřených Smooth péčí v porovnání s vlasy ošetřenými pouze šamponem). Set obsahuje 1x Smoothing Shampoo 250 ml, 1x Smoothing mask 200 ml a 1x Smoothing Oil 100 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Alfaparf Semi Di Lino Smooth Holiday kit výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here