ABENA Man Premium Special Inkontineční vložky 23ks z lékárny Benu.cz

0
60

ABENA Man Premium Special Inkontineční vložky 23ks od výrobce Abena je k dostání za cenu 395 Kč. Přejít do obchodu.

Absorpční pleny pro inkontinenci mužů.Produkt zajišťuje optimální pohodlí a bezpečnost díky zvláštnímu tvaru přizpůsobenému anatomii mužů. Kanálkové systémy a přední dvojitá vrstva Top Dry poskytuje rychlé rozvedení kapaliny a zajišťuje tak suchý povrch pokožky.Pomůcka je měkká a diskrétní, umožňuje pokožce dýchat a snižuje riziko kožních problémů. Vlastnosti:Tvarovány pro mužskou anatomii.Komfortní podélné bariéry ve tvaru kapsy.Jedinečný Top Dry systém zajišťující rychlou disperzi kapaliny a suchý povrch.Extra absorpce v přední části díky čelní dvojité vrstvě Top-Dry.Prodyšná textilní spodní vrstva.Vysoce kvalitní netkaný materiál nabízí extra měkkost.Dermatologicky testováno.Označení Nordic-Eco SwanAbsorpce: 2900 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si ABENA Man Premium Special Inkontineční vložky 23ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here