Colostrum neboli mlezivo na imunitu – Recenze a zkušenosti

0
3282
colostrum-mlezivo-imunita
colostrum-mlezivo-imunita

Co je Colostrum

Colostrum (kolostrum, první mateřské mléko) – pro někoho nic neříkající slovo a pro mnohé tekutina, bez které by nebylo ráno ránem. Co to ale colostrum je? Colostrum je mlezivo, které je součástí mateřského mléka a vytváří se v prsních žlázách v prvních hodinách po porodu.

Kolostrum je jedna z nejdůležitějších látek, která významně ovlivňuje imunitu po celý život. Je prokázáno, že děti, které jsou krmeny mateřským mlékem (a tedy i mlezivem/kolostrem) mají mnohem lepší imunitu než děti, které vyrůstají na umělé výživě.

Nejlepší 3 produkty Colostrum

Název

Pořadí Název Cena Odkaz
1. Colostrum Advance 349 Kč ZAKOUPIT ZDE
2. Colostrum LR 1285 Kč ZAKOUPIT ZDE
3. Colostrum Imunotop 953 Kč ZAKOUPIT ZDE

 

Nejlépe hodnotíme Colostrum Advance proto, že oproti ostatním obsahuje největší množství účinných látek, dále je zde 90 tablet proti 60ti v konkurenčních baleních a v neposlední řadě je několikrát levnější. Pokud zakoupíte najednou 4 balení Colostrum Advance, jste na stejné částce jako např. jediné balení Colostrum LR, avšak místo 60ti tablet jich obdržíte hned 4×90=360.

Podrobnosti o Colostru a jeho imunitním významu

Tato přírodní látka poskytuje perfektní kombinaci životně důležitých složek (imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, minerály a proteiny), které napomáhají našemu tělu v boji proti parazitům, bakteriím a virům. O kravském (bovinním) colostru již proběhlo mnoho studií, které ukazují, že je z 95 % podobné tomu lidskému. Jednou z nejznámějších studií o kravském colostru je studie z roku 2007, která tvrdí, že potravinové doplňky z kravského colostra brání chřipce účinněji než vakcína proti chřipce.

V této studii výzkumní pracovníci v San Valentinu porovnávali účinnost podávání tablet z colostra s očkováním proti chřipce na zdravých lidech ve věku 30-80 let. Jednotlivci byli rozděleni do čtyř skupin. Dvě skupiny lidí, které užívaly colostrum, byly méně nemocné než ty, které užívaly vakcínu proti chřipce.

Colostrum poskytuje energii a živiny. Je velmi bohaté na uhlovodíky, lipidy a proteiny. Uhlovodíky jsou samozřejmě přítomné v mlezivu spolu s vitamíny a minerály – vápník, hořčík, draslík a zinek.

Zdroj: CelostniMedicina.cz

 

ZAKOUPIT COLOSTRUM

Nejsilnější colostrum – 440 mg IgG 40 v 1 kapsli

Colostrum ADVANCE obsahuje 440 mg colostra IgG 40, jedná tak o nejsilnější dostupné colostrum v ČR. Jak již bylo zmíněno, v porovnání s konkurenčním Colostrum od firmy LR je zde jednak více IgG, asi o 10%, ale při ceně téměř 4x nižší a i balení je o 50% větší. Díky tomu vychází Colostrum Advance výrazně výhodněji.

Česká farma

Colostrum ADVANCE obsahuje kravské (bovinní) colostrum, které pochází z chovu na farmě v České republice v ekologicky čistém prostředí. To zaručuje vysokou kvalitu a čistotu získaného colostra.

Certifikovaná kvalita výrobního procesu

Celý výrobní proces podléhá certifikaci ISO 9001:2001. Je maximálně šetrný a zohledňuje snahu zachovat v colostru všechny hodnotné aktivní látky. Na konci výroby následuje výstupní kontrola suroviny u výrobce. Dále provádíme i nezávislou kontrolu kvality v akreditované laboratoři – mikrobiologickou a chemickou analýzu. Díky tomu můžeme zaručit colostrum té nejvyšší kvality.

Optimální skladování

Pro zachování vysoké kvality colostra je důležité také jeho skladování. Od ukončení výroby je proto colostrum uchováváno za optimálních skladovacích podmínek, které zaručují zachování stálé kvality.

DO OBCHODU

Složení Colostrum

90 kapslí, 100% bovinní colostrum, 440 mg IG 40 / 1 kapsle.

Colostrum – Užívání a dávkování

Dospělí: 1-2 kapsle 1-2x denně. Děti od 3 let: 1 kapsle 1-2x denně. Dostatečně zapijte.

Upozornění:

V období těhotenství a kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

ZAKOUPIT COLOSTRUM

Colostrum Advance – Zkušenosti zákazníků

Recenze z Heuréky – MD – Nemůžu srovnávat s jinými firmami, ale za mě zatím spokojenost

Ověřený zákazník – Pociťuji zvýšení imunity.

Ověřený zákazník – Zlepšení imunity!!!

KaMi z Heuréky – Po doporučení od známých jsem se rozhodl tento produkt vyzkoušet zatím působí blahodárně

Prirodni produkt, Účinkuje do nekolika hodin. Asi nejúčinnější colostrum co jsem mela

PŘEJÍT DO OBCHODU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here