5 tipů, jak skrýt váš skutečný věk

0
716

Bez ohledu na to, jestli je nám třicet, čtyřicet nebo padesát, všichni chceme vypadat mladší. Hledáme proto všemožné zázračné elixíry a prostředky, které by nám k tomu dopomohly. Ačkoli letící čas nejde zastavit, existuje pár triků, jak si přece jen několik let ubrat.

Pijte

Bez vody nemůže naše tělo správně fungovat. Její nedostatek se ale neprojeví jen na našem zdraví a psychické kondici, ale také na našem vzhledu. Pleť bude unavená, mdlá, suchá, bez života. Dodržujte pitný režim a brzy uvidíte tu proměnu – pokožka bude hladší, vrásky méně viditelné a dříve vysušená pleť bude doslova zářit spokojeností.

Pečujte

Používejte kvalitní kosmetiku, vybírejte výrobky, které jsou speciálně určené pro váš typ pleti. Zralá pokožka má totiž specifické nároky, potřebuje více hydratace, výživy i regenerace. Ve složení přípravků hledejte kyselinu hyaluronovou, která podporuje obnovu tkání a pyšní se omlazujícími účinky, vyplní vrásky a pleť vypadá svěže, odpočatě a hebce.

Čarujte s líčidly

Osvojit byste si měli také pár kosmetických fíglů. Zapomeňte třeba na matné rtěnky a tmavé odstíny, opatrně zacházejte také s pudrem, může totiž zvýraznit vrásky a jiné nedostatky pleti. Spíše použijte jen lehký krycí make-up a lesk na rty, které zajistí svěží a mladistvý vzhled. Ve vaší kosmetické taštičce by také neměl chybět rozjasňovač a konturovací paletka, které tvář prozáří a pěkně vytvarují. Pak už jen stačí nanést na líčka trochu růžové tvářenky a je hotovo.

Narovnejte se

Také si ještě pamatujete, jak vás v dětství napomínali, ať se nehrbíte? I dnes by to mnozí z nás potřebovali dennodenně připomínat. Ohnutá záda a povislá ramena neprospívají páteři a navíc přidávají roky. Takže hlavu vzhůru a pořádně se narovnejte – vrásky v dekoltu a na krku zmizí, jako mávnutím kouzelného proutku. Vzpřímený postoj se postará o mladší vzhled a zpevní zádové svaly, díky nimž nebude vaše břicho tak povolené a vystrčené.

Obelžete přírodu

Dnes už můžete přírodu tak trochu „obelhat“ díky korektivní dermatologii. Ta nabízí celou řadu ošetření, které vrásky prostě vyzmizíkují. Mezoterapie, dermální výplně s kyselinou hyaluronovou nebo intradermální nitě nabízí výsledky srovnatelné s klasickým liftingem, avšak s daleko menší bolestí. Tak dejte stáří sbohem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here