5 důvodů proč rozhodně potřebujete filtrační konvici na vodu

0
100

Váháte, zda je právě pro vás filtrační konvice na vodu tím nejvhodnějším řešením? Pak se zamyslete nad těmito důvody, které již tisíce spotřebitelů před vámi ke koupi filtrační konvice přivedly. Filtrační konvice na vodu totiž není jen designovým doplňkem pro zvýraznění stylu vaší domácnosti, představuje také možnost, jak si zlepšit vodu, kterou pijete a nepřímo tak ovlivnit vlastní zdraví.

1.     Kvalitní a čistá voda

Teče vám doma z kohoutku voda s nepříjemnou chlorovou pachutí, od které se odtahujete i jen, když ji máte použít na vaření? Pak je právě pro vás filtrační konvice tím pravým řešením. Filtrační patrona totiž z vody odstraní nejen chlór a další látky kazící její chuť a vůni, ale také usazeniny z potrubí, pesticidy a další látky, které se do vody dostanou v průběhu její cesty.

2.     Voda bez vodního kamene

Vodní kámen vám ničí nejen pračku, ale také kuchyňské domácí spotřebiče, jako je třeba rychlovarná konvice, kávovar anebo výrobník sodové vody. Kromě toho se podílí také na zanášení vašich ledvin. Tím ale výčet zdaleka nekončí. Tvrdá voda v domácnosti zkrátka představuje problém, kterého byste se měli rychle zbavit. Nejsnazším způsobem je filtrační konvice obsahující patronu, která s vodním kamenem hravě zatočí a vy budete moci konzumovat i používat na vaření vodu dokonale měkkou.

3.     Nižší spotřeba plastů

Jestliže jste doposud kupovali vodu balenou, vaše spotřeba plastů se při použití filtrační konvice na vodu výrazně sníží. Nebudete již muset domů nosit balíky vody a usnadníte si tak i práci. Filtry i konvice se navíc velice snadno udržují, takže vás neokradou o vzácný čas.

4.     Krásný a neotřelý design

Některé konvice jsou konstruovány tak, aby se staly jedinečným designovým doplňkem vaší domácnosti. Stačí si jen vybrat takovou, která bude ladit se stylem vaší kuchyně nebo kanceláře. V nepřeberné nabídce trhu je to velmi snadné.

5.     Delší životnost pro vaše spotřebiče

Například rychlovarná konvice, která nebude pravidelně zanášena vodním kamenem, vydrží mnohonásobně déle. Plňte ji vodou z filtrační konvice a uvidíte, že poznáte rozdíl. S delší životností můžete počítat i u dalších spotřebičů pracujících s ohřevem vody, budete-li v nich používat přefiltrovanou vodu. Kromě kávovarů a výrobníku sodovky jde například také o žehličky anebo myčky nádobí.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here