Vibrační masáž: Proč ji přidat do své pravidelné péče o tělo?

0
385

Všichni víme, že masáže jsou pro tělo přínosné. Pomáhají k regeneraci těla, ale dopřejí odpočinek i duši. Málokdo si však uvědomuje jejich vliv na vzhled pokožky. Přáli byste si pokožku vláčnou, vyživenou, dostatečně zvlhčenou a bez vrásek? Vibrační masáž může být jednou z cest k tomuto cíli.

Dnes již víme, že ke krásné pleti nám nepomůže pouze kosmetika, ale můžeme využít také nejrůznější kosmetické přístroje. Mezi ně se řadí právě i ty masážní.

Obsah článku

Vibrační masáž vám rozproudí lymfu

Slyšeli jste už někdy o lymfatické masáži? Jejím cílem je rozproudit v těle lymfu, která z krve odvádí nečistoty. Tato masáž se provádí pro celé tělo, často přístrojově. Lymfatický systém však máme i v obličeji a na ten je potřeba využít jiný přístroj, takový, který zvládne jemnější vibrace, aby se nepoškodily jemné vlásečnicové žilky a kapiláry.

Co s vaší pletí dokáže vibrační masážní přístroj?

Vibrační masážní přístroj podpoří krevní oběh, čímž rozproudí lymfu a zajistí očišťování od toxinů. Uvolní kožní póry, do kterých se následně lépe vstřebají krémy a séra. Podpoří přirozenou detoxikaci pleti.

Vibrační přístroj uzpůsobený pro použití na obličeji kmitá ve vysoké frekvenci, kmity dokáže přenést do celé vrstvy dermis a epidermis.

Profesionální péče u vás doma

Tyto masážní přístroje obvykle najdete ve vybavení kosmetických salonů, avšak můžete si je pořídit i domů, například v e-shopu Beautyrelax.cz. V nabídce najdete i další pomůcky pro masáže. Pokud vás trápí bolesti za krkem či zad, úlevu může nabídnout masážní přístroj na krční páteř. Příjemné chvilky vám zajistí masážní přístroj na hlavu, dokáže simulovat 10 skutečných lidských prstů.

Profesionální péči si zaslouží každý z nás. Proč si ji nedopřát, když si ji dnes můžete zajistit i doma a za daleko nižší částku, než kterou byste platili za jednotlivá ošetření?

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here