Sonnentor Kurkuma BIO – mletá (40 g) – od drobných pěstitelů z Econea.cz

0
47


CHCI TO


Chcete vnést do svého jídelníčku trochu barvy a udělat něco pro svoje zdraví? Sáhněte po kurkumě, jejíž sytě zlatožlutou barvu nedostanete z hlavy, ale pravděpodobně ani kuchyňské linky 🙂 Je součástí oblíbeného curry koření, ale vychutnáte si ji i samostatně. V některých pokrmech dokáže solidně nahradit i mnohem nákladnější šafrán. Kurkuma bude skvělým parťákem, ať už se chystáte vařit rýži, čočku, polévku nebo rizoto.  Má certifikaci BIO a pochází od drobných pěstitelů nejčastěji z Tanzanie, kterým Sonnentor nabízí férové ceny.

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • 100% kurkuma mletá bio
 • Cena tohoto produktu je 65 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here