Sonnentor Kořenící směs Curry sladké BIO (50 g) – na asijskou kuchyni z Econea.cz

0
53


CHCI TO


Jste příznivci indické kuchyně a kvalitního koření? Sonnentor vytvořil tuto exotickou kořenící směs v BIO kvalitě právě pro vás. Curry je jemně nasládlé a neobsahuje chilli, vyhovovat bude tedy i těm, co zrovna neholdují ostrým pokrmům. Rozmanitou a plnou chuť Indie zosobňuje orientální římský kmín, koriandr, kurkuma, zázvor, kterého doplňuje hořčice, pískavice, fenykl nebo středozemní bylinky jako je rozmarýn a tymián. Curry si skvěle padne do noty se zeleninou, rýží a pokrmy připravovanými na wok pánvi. Třešničkou na dortu je udržitelné balení, které nezatěžuje přírodu. 

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Složení:

 • Římský kmín bio, Koriandr bio, Kurkuma bio, Pískavice řecké seno bio, Šalvěj bio, Hořčice žlutá bio, Fenykl bio, Paprika sladká bio, mletá, Mořská sůl konv. (4%), Zázvor kousky bio, Bobkový list bio, Rozmarýn bio, Tymián bio.
 • Cena tohoto produktu je 80 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

  CHCI TO

  4.4/5 - (24 votes)

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here