Rozdíl mezi gelem na silikonové a vodní bázi může zásadně ovlivnit váš prožitek. Víte, čím se liší?

0
488

Vybrat lubrikační gel pro masáž či k strávení příjemných chvil o samotě či s partnerem není žádná věda, může se zdát. Ve skutečnosti je však rozdíl nejen v efektu různých druhů lubrikantů, ale také v jejich celkové kvalitě a složení. Jak vybrat lubrikační gel na míru vašim potřebám, který neuškodí vaší pokožce a ani přírodě?

Silikonový gel je skvělým pomocníkem při masážích i experimentech s parterem

Silikonový lubrikační gel je tradiční volba. Není se čemu divit. Silikon není typickým alergenem, takže ho snáší dobře téměř každý. Na pokožce zanechává při masáži skutečně příjemný samotový film a co je možná nejdůležitější, jeho lubrikační schopnost je skutečně dlouhá.

Právě proto se silikonový lubrikant hodí nejen na klasickou masáž šíje či dokonce erotogenních zón, ale také na postelové experimentování. Je skvělou volbou pro první pokusy o anální sex, i při obyčejném spojení těl s více obdařeným partnerem. Se silikonovým gelem můžete vyzkoušet téměř vše a kromě toho, že po sobě budou vaše těla příjemně klouzat v posteli i ve vaně, vaši pokožku navíc ochrání.

Je prostě ideálním společníkem pro každou příležitost.

Ptáte se, proč jsou poslední dobou tak oblíbené gely na vodní bázi? Pojďme se na ně také podívat trošku podrobněji.

Lubrikační gel na vodní bázi ochrání vaše hračky

Lubrikační gely na vodní bázi mají často BIO složení a jsou tak skutečně šetrné k pokožce i k přírodě. Navíc je můžete na rozdíl od silikonového lubrikantu bez obav použít se všemi erotickými hračkami. Silikonové lubrikanty totiž mohou narušit strukturu některých materiálů a tím postupem času dochází k znehodnocení pomůcek.

Největší nevýhodou gelů na vodní bázi je fakt, že rychleji zasychají a většinou je tak potřeba použít gelu více. Na druhou stranu jsou velmi vhodné pro osoby s citlivou pokožkou a nemusíte mít obavy ani při použití gelu na vodní bázi s kondomem.

Chcete se o lubrikačních gelech dozvědět více?

Výběr ideálního lubrikantu pro vaše potřeby může působit trochu bolehlav. V článku Vše o lubrikačních gelech od Sexshopiku se dozvíte všechny důležité faktory, které ovlivňují prožitek při použití gelu a v budoucnu už pro vás bude výběr hračka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here