Oční klinika – moderní možnosti přístupu k očním vadám

0
1339

Mnoho žen i mužů trpí vadami očí, které je velmi sužují. V dnešní době je to však možné řešit díky oční klinice.

Komerční článek

Mnoho žen i mužů trpí vadami očí, které je velmi sužují. Pak určitě vídí, že mají ve srovnání s lidmi s dobrým zrakem mnohem ztížené vidění i celkový pohyb. V dnešní době je to však možné řešit díky oční klinice. Oční klinika Duovize se zaměřuje na řadu očních vad – http://www.duovize.cz/jake-jsou-ocni-vady-a-onemocneni/, která uzdravuje v průměru až 9 z 10 klientů. Získat zpět zrak může mnoho klientů a užít si tak hlubší požitek ze života.

Co můžete od DuoVize očkávat?

DuoVize nabízí komplexní péči o oči a jejich vyšetření. Zaměření najdete v oblasti refrakčních vad oka, léčbě zeleného a šedého zákalu, při léčbě onemocnění sítnice a sklivce, nebo třeba keratonu.

K refrakčním vadám patří také dioptrické vady oka, jež mají za vinu horší vidění. Většinou jsou dobře řešitelné díky brýlím nebo kontaktním čočkám. Neúčinnějším a hlavně trvalým řešením je řešení chirurgické!

Můžete zde zařadit nemoc zvanou krátkozrakost. Ta se nejvíce vyskytuje mezi pacienty a často se projeví už u dětí. Někdy se jedná o lehkou vadu, někdy ale může dosáhnout až k těžké a progresivní vadě. Dalším typem je dalekozrakost. Ta znamená špatné vidění na krátkou vzdálenost, a jíž nemusí rodiče u dětí v nízkém věku vůbec poznat. Pak se opět projeví kolem 40. roku věku.

Astigmatismus je další častou oční vadou. Zjednodušeně znamená to, že se oko nepodobá kouli, ale vajíčku. Je tedy nekvalitně zaostřeno a je nutné nosit brýle. Často se tato vada pojí s další oční vadou.

Na této oční klinice ale najdete i léčbu šedého zákalu neboli katarakty, který je způsoben především věkem. Postihuje jedince kolem 65 let a později.

Další pomoc je poskytována pacientům se zeleným zákalem, který je velmi závažný a zákeřný. Jeho počátek je často skrytý a projeví se třeba pozdě, při trvalém postižení zraku. Tady jej však dovedou rozeznat dříve! A dalším typem očního onemocnění, které tady léčí je onemocnění sliznice!

Podrobnější informace a jednotlivé kontakty najdete na adrese www.neovize.cz. Buďte i vy spokojenější a žijte díky lepšímu zraku lepší život! Díky této oční klinice vám to bude téměř jistě umožněno!

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here