Manucurist LED lampa USB 24W – bezchybná manikúra do 30 minut z Econea.cz

0
61


CHCI TO


Vyžadují vaše nehty rychlou a kvalitní péči, ať jste kdekoli? Poskytněte jim tu nejlepší s přenosnou LED lampou Manucurist o výkonu 24W, vytvořenou pro aplikaci Green Flash LED laků na nehty. Dokonalou manikúru vykouzlíte do 30 minut doma i na cestách. Díky USB napájení a ergonomické velikosti vám zabere jen malé místo ve vašem příručním zavazadle. 

Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Cena tohoto produktu je 659 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

CHCI TO

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here