Manucurist LED lampa PRO 36W – profesionální manikúra do 20 minut z Econea.cz

0
42


CHCI TO


Vždy jste snili o dokonalé manikúře, která vás bude provázet celý týden bez jediného poškrábnutí? Chcete si ji vytvořit sami a třeba i za použití přírodních barev laků? Pak je pro vás sama Manucurist LED lampa PRO 36W jako stvořená. Díky profesionálnímu výkonu dokáže nanést gelové laky přesně tak, jak to znáte ze salonu. Tenké vrstvy laku, které si nanášíte doma, zapeče díky svému výkonu 36W k naprosté dokonalosti. A všechno to zvládne za pouhých 20 minut! A co je na tom nejlepší? Vaše nová LED lampa od Manucurist je vytvořená tak, že si ji můžete vzít i na cesty.

Psal se rok 1996, kdy v srdci Paříže vznikl první profesionální nehtový salon Manucurist. Stála za ním Gaëlle Lebrat-Personnaz se svojí maminkou a obě tenkrát vnímaly, že zákaznice netouží jen po elegantní luxusní manikúře, ale i šetrné péči o nehty a ruce. A tak začaly míchat vlastní, k planetě i drápkům šetrné laky na nehty, odlakovače a další vychytávky. Odmítaly jít do kompromisu, proto byl jejich požadavek více než jasný – laky musí držet, krásně se lesknout, mít šmrncovní barvu a složení založené na rostlinné bázi. A povedlo se. 🙂

Cena tohoto produktu je 1289 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

CHCI TO

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here