Běžecké legíny

0
1447

Léto je v plném proudu, děti školního věku mají za sebou první týden prázdnin. Venku je ideální počasí na běhání a v tomto článku se vám pokusíme poradit, jak se ideálně na běhání obléci. Základem je kvalitní spodní prádlo, které by mělo být příjemné a nikde by nemělo škrtit nebo „řezat“. Doporučujeme termo prádlo, které dokáže odvádět pot a přebytečné teplo, které lidské tělo při běhu produkuje, tak aby se vám vaše partie nepřehřívaly. Také nevhodné spodní prádlo může mít za následek svědivé pupínky při delším běhu, které nejsou vůbec nic příjemného. Jako svršek volte něco pohodlného a prodyšného, například tílko.

Tip: Nedoporučujeme mít při běhání telefon v kapse, poněvadž snižuje koncentraci a omezuje v pohybu. Ideální řešení je zakoupit pouzdro na paži.

Výběr běžeckých legín

Velmi důležité je, co máte při běhu na nohou, a to od kvalitních běžeckých bot s termo ponožkami, aby vás nepálila po chvilce chodidla z přehřátí nebo nepálila lýtka. Dalším velmi důležitým kouskem oblečení na běhání jsou legíny. Ne každé legíny se na běhání hodí. Kvalitní běžecké legíny udržují vaše tělo v suchu odvádí přebytečné teplo a pot, aby nedošlo k přehřátí organizmu a při odpočívání k prochladnutí především v jarním a podzimním období je velmi snadné chytit chřipku, rýmu či kašel z prochladnutí.

Široký výběr běžeckých legín

Široký výběr kvalitních běžeckých legín v mnoha barvách s nespočtem originálních potisků naleznete v internetovém obchodu www.topleginy.czBěžecké legíny mají speciální střih s vyšším pasem a jsou z kvalitních materiálů. Velmi oblíbené jsou běžecké legíny s potiskem JUST DO IT, dále maskáčové legíny. Za zmínku stojí také nyní v letním období nabídka originálních plážových dek například ve tvaru s potiskem pizzy, hamburgeru, cupcake a další.

5/5 - (1 vote)