KOMPLEXNÍ NUTRIČNÍ TYPOLOGIE

Unikátní metoda hubnutí na českém trhu bez hladovění, jojo efektu a s trvalými pozitivními výsledky pro Vaše zdraví. Objednejte se na vstupní konzultaci dnes za akčních 200 Kč (platí na 1. konzultaci) a získejte:

Hodinovou konzultaci o Vašem zdraví s vyškoleným výživovým poradcem.

Přesnou diagnostiku tuků, svalů a vody v těle na profesionálním přístroji TANITA

Vzorový jídelníček s příklady jídel a doporučení na míru co jíst a co nejíst.

Objednat se na konzultaciVíce informací o metodě

vyzivova specialistka

[divider]

VSTUPNÍ 60-TI MINUTOVÁ KONZULTACE

[one_fourth]1[/one_fourth][three_fourth_last]Na speciálním přístroji Tanita zjistíme detailní informace o Vašem tělesném zdraví. Přístroj velmi přesně diagnostikuje, kolik máte tuků, svalů a vody v těle.[/three_fourth_last]
[one_fourth]2[/one_fourth][three_fourth_last]Nutriční specialistka Vám na základě naměřených údajů vysvětlí, jaký je Váš metabolický věk, množství vnitřního (viscerálního) tuku a o kolik kg byste měla svoji váhu upravit.[/three_fourth_last]
[one_fourth]3[/one_fourth][three_fourth_last]Během konzultace s Vámi projde největší chyby ve Vašem současném jídelníčku a navrhne konkrétní kroky, jak tyto chyby napravit a odstranit tak skryté příčiny nadváhy.[/three_fourth_last]

tanita přístroj diagnostika

banner-home

Akční cena konzultace dnes [todaysdate] za 200 Kč z původních 600 Kč (platí na 1. konzultaci)

[vc_button title=“Chci zhubnout“ target=“_self“ color=“btn-danger“ icon=“none“ size=“btn-large“ href=“#objednavka“]

Nutriční typologie

Komplexní nutriční typologie je speciální systém, jenž umožní určit individuální typ metabolismu. Díky tomuto programu jsme schopni sestavit výživový plán a jídelníček tak, aby vedl k Vašemu trvalému zdraví a ideální tělesné hmotnosti.

Tento originální program byl vyvinut předními českými specialisty na výživové poradenství. Program je i profesionálně využíván několika lékařskými zařízeními, jako je například klinika Prevence 2000.

Součástí programu je spolupráce s odborníky na výživu, kteří Vám pomohou vše sladit s Vaším způsobem života a pohybovými aktivitami. Hlavním garantem je RNDr. Petr Fořt, Csc, jenž je mimo jiné také autorem více než 20 knih o výživovém poradenství a je uznávaným nutričním odborníkem u nás i v zahraničí.

Hubnutí pod dohledem odborníků

Jestliže se rozhodnete zhubnout, musíte nejdříve odstranit skryté příčiny nadváhy. Lidé totiž žijí v domnění, že jejich nadváha je příčinou nedostatku pohybu nebo nadměrného příjmu kalorií. To samozřejmě nemusí být pravda.

Nadváha je zkrátka zdravotní komplikace, kterou by měl řešit odborník. Naši odborníci přesně ví, co Vaše tělo potřebuje a zajistí tak Vašemu organismu správné množství příjmu kalorií. Vyškolení nutriční poradci pro Vás vytvoří kompletní analýzu Vaší osobnosti, sestaví nutriční program přímo na míru, který narozdíl od ostatních diet bude fungovat.

V našem týmu je již 162 profesionálně vyškolených výživových specialistů. Neustále zvyšujeme odbornou kvalifikaci svých specialistů formou odborných kurzů a školení, protože chceme, aby péče o naše klienty byla skutečně na profesionální úrovni.

Petr Fořt
dr_other

Akční cena konzultace dnes [todaysdate] za 200 Kč z původních 600 Kč (platí na 1. konzultaci)

[vc_button title=“Chci zhubnout“ target=“_self“ color=“btn-danger“ icon=“none“ size=“btn-large“ href=“#objednavka“]

Co získáte

 • Informace o Vašem zdraví
 • Nutriční profil osobnosti
 • Program trvalé redukce hmotnosti
 • Vzorový jídelníček s příklady jídel
 • Konzultace s vyškolenými specialisty
 • Záruku příjemného a diskrétního prostředí

Čeho se zbavíte

 • Nadbytečných kil
 • Vnitřního tuku
 • Nezdravých návyků
 • Škodlivin v těle
 • Únavy a stresu
 • Neforemné postavy

jidelnicek

[divider]

Nezávazná objednávka

kroky

načítá se objednávkový formulář

vyzivova specialistka

[divider]

Co vás čeká ve Světě zdraví

[youtube id=“j7WFfJqS5Sk“ width=“1060″ height=“600″ position=“center“]

Svět zdraví v médiích

media