Zase nevíte, co vařit? Poradíme vám!

0
719

Začínáte den s prázdným žaludkem a hledáte tu správnou inspiraci na výtečnou snídani? Nebo možná chcete překvapit svou rodinu chutným obědem? Pokud se vám zastesklo po kvalitních surovinách a zároveň toužíte po jednoduchosti a výhodných cenách, máme pro vás dobrou zprávu.

Skvělý akční leták supermarketů a hypermarketů Albert přichází se svou nejnovější nabídkou, jež vám poskytne vše, co potřebujete pro přípravu výtečných pokrmů. Nechte se inspirovat akčním letákem a neodolatelnými recepty, které pro vás tým Alberta připravil.

Naším prvním tipem je brokolicová polévka

Brokolice je výživná, plná vitaminů a vlákniny, a co víc, její chuť je prostě úžasná. Brokolicová polévka je dobrá volba, tím spíše, že recept na ni je jednoduchý a rychlý. Potřebujete pouze čerstvou brokolici, pórek, špenátové lístky, cibuli, vývar, smetanu a koření dle chuti. Všechny tyto suroviny můžete jednoduše zakoupit v prodejně Albert, a co je nejdůležitější, za rozumné ceny. Navštivte prodejnu Albert, abyste se přesvědčili o široké nabídce a výhodných cenách pro vaše oblíbené recepty.

A co byste řekli na klasické bramborové knedlíky?

Péřové bramborové knedlíky jsou přímo neodmyslitelnou součástí české kuchyně. Připravit je však může být trochu náročné. Nebojte se, máme pro vás skvělý tip. Ve vaší oblíbené prodejně Albert najdete kvalitní brambory a všechny ostatní potřebné suroviny pro přípravu dokonalých bramborových knedlíků. Navíc na webovém portálu Alberta najdete recept, který vám krok za krokem ukáže, jak na to. A pokud se budete držet Bertíkových rad, vaše knedlíky budou mít perfektní konzistenci a chuť, která naplní vaše chuťové pohárky.

Prodejce jde s dobou

Pro inspiraci dalších receptů navštivte nejen webové stránky Alberta. Bertíkovy letáky i receptíky včetně různých soutěží a nabídky kvalitních produktů najdete i na ostatních sociálních sítích včetně FB, Twitteru, LinkedInu, Instagramu a krásně barevného Pinterestu. V Albertu se prostě můžete spolehnout na jakost a čerstvost produktů, a také na to, že co inzerují, to také mají!

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here