Trampolína Springfree slibuje bezpečné skákání. V čem je novozélandská technologie unikátní?

0
443

Zvažujete, že svým ratolestem koupíte na zahradu trampolínu? Pokud se však obáváte bezpečnosti, měli byste se něco dozvědět o novozélandské technologii, která je na českém trhu poměrně krátce. Bohužel, většina trampolín disponuje nekvalitní konstrukcí, a tím pádem hrozí, že se dítě během skákání zraní. Trampolíny Springfree však mají riziko minimalizovat, neboť byly navrženy tak, aby maximálně ochránily děti.

Čím se trampolína Springfree odlišuje od těch ostatních? Přece tím, že nemá klasické pružiny, které můžete vidět na všech ostatních konkurenčních modelech. Právě pružiny jsou nebezpečné prvky, o které se většinou dítě při skákání poraní. Springfree je však bezpečnější, zároveň i mnohem zábavnější než klasická trampolína.

Kdo stojí za vznikem trampolíny Springfree?

Univerzitní profesor Dr. Keith Alexander se rozhodl pro návrh nového modelu trampolíny, protože jako rodič byl nespokojený s úrovní bezpečnosti ostatních trampolín. Stejně jako všichni rodiče na světě, tak i on chtěl pro své děti to nejlepší, a proto vznikla trampolína Springfree, která nemá ty nejkritičtější prvky, tedy pružiny. V jeho hlavě se zrodila myšlenka nejbezpečnější trampolíny na světě. Jakmile nápad proměnil v realitu, jeho výtvor si zamilovali rodiče po celém světě.

Proč koupit zrovna trampolínu Springfree?

Dominující částí trampolíny je skákací systém tvořený pružnými tyčemi, jejichž úkolem je nahradit klasické pružiny. Samotný okraj skákací plochy je měkký, stejně tak chybí i kovový rám. Nemusíte se tedy bát, že když ratolest nějak špatně dopadne, tak si zlomí nohu či rozbije hlavu.

Samozřejmostí je bezpečnostní ochranná síť vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, u něhož nehrozí protrhnutí.

Jestliže tedy chcete koupit trampolínu Springfree, podívejte se do zavedeného e-shopu trampoliny-springfree.cz, kde najdete všechny nabízené alternativy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here