Svíčkuj Vonná svíčka - Růže a vanilka (180 ml) - ručně vymazlená z Econea.cz

Zveřejněno 27.01.2024

CHCI TO

Smyslnost, láska, intimita, relaxace a květinová vůně s kořeněnými podtóny pravé vanilky. Tak přesně takovou atmosféru ukryli v českém Svíčkuj do 100% přírodní svíčky ručně vymazlené ze sójového vosku a vonných olejíčků. Zahalili ji do tmavého skla a zakryli víčkem s originální autorskou kresbou od samotných zakladatelek – výtvarnic a milovnic všeho čistého a přírodního. Kromě 100% biologické odbouratelnosti se světlonošky od Svíčkuj pyšní delší dobou hoření – ta 180ml plápolá zhruba 30 hodin. Až dohoří úplně, skleničku můžete použít jako dózičku, květináč nebo třeba schovku na šperky.

Složení:

  • 100% přírodní sójový vosk a éterické oleje, bavlněný knot

  • Cena tohoto produktu je 359 Kč. K zakoupení je v obchodě Econea.cz. Pokud si vyberete věci za 1800 Kč a více, máte dopravu jen za 20 Kč.

    CHCI TO

    Soubory cookies nám pomáhají poskytovat lepší služby. Používáním této webové stránky souhlasíte s používáním cookies. Víc informací