Připravte se na období chřipek

0
1021

Poslední hezké dny jsou již v nenávratnu a nyní už vás čeká pouze čím dál tím ošklivější počasí, zima a krátké dny. A právě toto je období, kdy se lidé nejčastěji potýkají se všemožnými chřipkami a nachlazením. Stačí, když vyběhnete ven v nějakém lehčím oblečení, nebo často musíte přebíhat z venku dovnitř a nachlazení je hned na světě. V práci sice chybět nechcete, ale věřte, že není nic horšího než nemoci přecházet. Existuje však účinný způsob, jak se na toto období připravit.

Posilujte svoji imunitu

Během celého roku můžete posilovat svoji imunitu celkem jednoduše. Úplně stačí, když se budete nějakou nenásilnou formou otužovat a zároveň své tělo pravidelně zásobovat dostatkem různých vitamínů. To jsou látky, které jsou pro lidský organismus nepostradatelné, zajišťují totiž správný průběh biochemických reakcí a rovněž zabezpečují fungování jednotlivých orgánů. Navíc jsou vitamíny a minerály velkým zdrojem energie. Tělo si je neumí samo vyrobit, a tak jediný způsob, jak je získat je z potravy. V období chřipek a nachlazení je zřejmě nejdůležitější vitamín C, a to především díky jeho podpoře správného fungování imunitního systému. Navíc přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání z nedostatku přirozeného světla.

Extra C

Vitamíny se do lidského organismu samozřejmě nejčastěji dostávají zcela přirozeně, jako součást běžných potravin, které sníte. V období chřipek je však tento přísun nedostatečný, a tak mnoho lidí spoléhá na vitamíny v účinných doplňcích stravy. Jedním z nich je například také vitamín Extra C 500 , který zakoupíte v balení po devadesáti kapslích. Velkou výhodou tohoto přípravku je také postupné uvolňování, 500 mg vitamínu C, který obsahuje jedna kapsle, se vám tedy bude do těla uvolňovat po dobu osmi hodin. Vitamíny Extra C můžete zakoupit na internetových stránkách Giga lékárny z pohodlí vašeho domova.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here