Masážní pistole MISURA si sportovci chválí

0
687

Pro skvělé sportovní výkony je důležitý nejen pečlivý trénink, ale také regenerace. Jistě sami dobře víte, že s namoženými svaly prostě nejde podat slušný výkon. Mnoho sportovců si tedy klade otázku, jak regeneraci urychlit? Protože samozřejmě pokud se to povede, můžete více trénovat.

Jednou z možností jsou masážní pistole, které neprovádí nic jiného než vibrační terapii. Velkou výhodou je, že takový přístroj si můžete pořídit i domů, není finančně nedostupné. Připomíná elektrickou vrtačku a dodává se s mnoha nástavci, takže si vyberete konkrétní pro cílovou skupinu svalů. Vhodné jsou pro jakékoliv sportovce, obzvlášť oblíbené jsou mezi triatlonisty či ultramaratonci.

Jak masážní pistole pomáhají s regenerací?

Fungují vlastně podobně jako tradiční masáž. Snižují zánět tím, že pomáhají vyplavovat lymfatickou tekutinu a žilní krev ze svalové tkáně do oběhového systému. V masírované oblasti proudí krev, přináší sem více kyslíku a živin. Napjaté svaly se uvolní, minimalizuje se napětí a bolestivost, regenerace se urychluje.

Masážní pistole však lze použít nejen po tréninku, nýbrž také před ním, aby se svaly probudily. A užitečným nástrojem jsou i pro nesportovce. Vždyť každý je sem tam unavený, bolí ho nohy, nebo potřebuje trochu probrat svaly. Od zdravotní sestřičky, jež celý den kmitá, až po softwarového vývojáře, který naopak svůj pracovní čas prosedí. Masážní pistole jsou totiž i efektivním způsobem, jak na bolest zad.

Budete-li pravidelně používat masážní pistoli, máte šanci zvýšit flexibilitu svalů. Svaly se více uvolní a budou schopny se natáhnout. Zlepší se také pohyblivost kloubů. Nejde o žádný zázrak, prostě se vám jen uvolní svaly připojené ke kloubům.

Podpořte českou značku MISURA

Jakou masážní pistoli si pořídit? Pro Čechy by volba měla být jasná. Máme totiž vlastní značku, která masážní pistole vyrábí. Jmenuje se MISURA a mezi zákazníky je více než oblíbená. Oproti konkurenci přinesla podstatná vylepšení.

Bylo to před více než rokem, když v MISURA přemýšleli, jak zdokonalit masážní pistoli. Tehdy ještě neměli tušení, jak moc se sportovcům a jejich trenérům trefí do noty. Představili masážní pistoli MB1 Pro, která je v mnohém prostě jiná.

V prvé řadě nabídne dobrou ergonomii. Typická výkonná masážní pistole, již seženete na českém trhu, svým tvarem připomíná rukověť obouručního meče nebo kříž, což není úplně komfortní. MISURA MB1 Pro místo toho vypadá jako vrtačka. Ani po dlouhé masáži vás z ní tedy nebolí zápěstí. Rukověť navíc tlumí vibrace, celé tělo je vyrobené z kvalitních materiálů, pistol je příjemná na dotyk. Na jedno nabití vydrží cca 8 hodin provozu.

Masážní pistole na celé tělo a pro celou rodinu

Potřebujete zregenerovat lýtkové svaly? Sháníte masážní přístroj na chodidla? Chcete ulevit bolavému krku? MISURA MB1 Pro je univerzálním pomocníkem. Na přístroj lze dle potřeby nasadit správnou masážní hlavici. Třeba kulová je vhodná pro lýtka, stehna, pas, paže a boky. Vidlicová se používá na krk, páteř a Achillovu šlachu, půlměsíc na ramena. A je jich ještě více.

Masážní pistole působí na svaly přítlakem až 23 kg, na jedno nabití namasíruje celou rodinu a díky nízké hmotnosti se dá snadno převážet, takže ji využijete kdekoliv a kdykoliv.

Úspěch pistole MISURA MB1 Pro je nemalý. Profesionální maséři, kteří vyzkoušeli několik masážních pistolí, nakonec zakotvili u značky MISURA a nemohou si ji vynachválit. Značka má spolupráci například s prvoligovým rugby týmem RC Praga Praha, fitkem Shark Zone v Lounech či posilovnou Factory Pro. Chystají se i další spolupráce se sportovci z různých odvětví, například z basketbalu a fotbalu. Potřebujete snad další důvody, proč dát masážním pistolím MISURA šanci?

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here